Výsledky soutěží

Výsledky klubu v roce 2021

N.P. ŽÁCI – JUNIOŘI A DOROST –  SENIOŘI

5. – 6. ČERVNA PRAHA

Ve dnech 5 a 6 června jsme po dlouhé covidové pauze mohli opět soutěžit. V Praze startovalo celkem 232 závodníků ve 429 zápasech bez rozdílu vah.  

Členové Shotokanu vybojovali spektrem všech kategorií celkem 13 medailí.

1. místo kumite juniorky – Máňa Čadová

1. místo kumite st. dorost – Leoš Vedral

1. místo kata tým ženy – Anet Zítková, Týna Tesařová, Máňa Čadová

2. místo kata mladší žáci – Jonáš Rendl

2. místo kumite st. dorostenky – Máňa Čadová

2. místo kata tým st. dorostenci – L. Vedral, T. Novotný, M. Fabián

2. místo kata tým ml. žáci – J. Rendl, H. Rendl, D. Nozar

2. místo kata tým st. žáci – T. Bárta, D. Mitscherling, P. Holub

2. místo kata tým juniorky – Anet Zítková, Týna Tesařová, Máňa Čadová

3. místo kumite st. dorostenci – David Štyks

3. místo kumite ml. dorostenky – Píďa Lachoutová

3. místo kata juniorky – Anet Zítková

3. místo kata ml. dorostenci – Tomáš Novotný

Na čtvrtých místech se umístili Anet Zítková kumite juniorky, Rendl Vojta kumite ml. dorost, Leoš Vedral kata st. dorost, Máňa Čadová kata st. dorostenky.

Pátá místa – Jirka Krejcar kumite junioři (nemohl pokračovat kvůli zranění ruky), Nozar David kata ml. žáci, Bárta Tomáš kata st. žáci, Pazdera Ondra kumite st. dorost, Mirek Merfait kumite muži, Mates Fabián kata st. dorost, Anet Zítková kata ženy.

Díky za úspěšnou reprezentaci klubu a města.

2. N.P. JKA ČR DOROST-SENIOŘI 12.10. K. VARY

1. místo kumite st. dorost Leoš Vedral

1. místo kumite ml. dorost Tomáš Novotný

2. místo kumite st. dorost Máňa Čadová

3. místo kumite st. dorost Ondra Pazdera

3. místo kumite ml. dorost Vojta Rendl

4. místo kata st. dorost Máňa Čadová

5. místo kata ml. dorost Tomáš Novotný

2. KOLO N.P. JKA ČR ŽÁCI – JUNIOŘI PRAHA 2.10.2021

KOMBINACE KATA KUMITE JUNIORKY – ANET ZÍTKOVÁ

1. místo kata tým juniorky  – A. Zítková, T. Tesařová, M. Čadová

1. místo kata tým st. žáci – T. Bárta, D. Mitscherling, O. Grmela

2. místo kumite juniorky  – Anet Zítková

2. místo kata st. žáci – Tomáš Bárta

2. místo kata ml. žáci Jonáš Rendl

2. místo kumite mini žáci – Denis Stoykov

3. místo kumite junioři – Jirka Tuleň Boháč

3. místo kata juniorky – Anet Zítková

3. místo kata minižáci – Denis Stoykov

Na bodovaných pozicích do osmičky se umístili: 5. místo kata junioři Jirka Tuleň Boháč, 6. místo Filip Kolář kumite ml. žáci, 7. místo  A. Růžičková kumite st. žačky, 7. místo O. Pazdera kumite junioři, Máňa Čadová 7. místo kata a 8. místo kumite. 8. místo kata st. žáci David Mitscherling.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

 JAPAN KARATE ASSOCIATION 2021

5 X TITUL MISTR ČR

10 X TITUL VICEMISTR ČR

7 X TŘETÍ MÍSTO

2 X VÍTĚZ KOMBINACE KATA-KUMITE, V JKA NEJPRESTIŽNĚJŠÍ OCENĚNÍ

1. místo kumite st. dorost Leoš Vedral

1. místo kumite ml. žáci Filip Kolář

1. misto kumite mini žákyně Agátka Ziková

1. místo kata tým ženy T. Tesařová, M. Čadová A. Zitková

1. místo kata tým juniorky Anet Zitková, Maňa Čadová, Týnka Tesařová

2. místo kumite st. dorost Ondráš Pazdera

2. místo kumite st. dorostenky Máňa Čadová

2. místo kumite ml. žáci Honza Rendl

2. místo kumite mini žáci Denis Stoykov

2. místo kumite ml. žákyně Oli Záložna

2. místo kata ženy Anet Zitková

2. místo kata st. dorostenky Máňa Čadová

2. místo kata mini žáci Denis Stoykov

2. místo kata tým st. žáci T. Bárta, D. Mitcherling, O. Grmela.

2. místo kata tým ml žáci J. Rendl, H. Rendl, D. Nozar

3. místo kumite junioři Jirka Tuleň Boháč

3. místo kumite ženy Anet Zitková

3. místo kumite juniorky Anet Zitkovà

3. místo kumite ml. žáci David Nozar

3. místo kata junioři Jirka Tuleň Boháč

3. místo kata juniorky Maňa Čadová

3. místo kata tým st. dorost T.Novotný, L. Vedral, O. Pazdera

4. místo kumite muži Mirek Merfait

4. místo kumite st. žáci Odra Grmela

4. místo kata ml.dorostenci Tomáš Novotný

5. místo kumite juniorky M. Čadová

5. místo kumite ml. dorost K. Petržílek

5. místo kata žákyně – 9 let A. Ziková

5. místo kata juniorky A. Zítková

Vítěz kombinace kata kumite st. dorostenky Maňa Čadovà, v juniorech Jirka Boháč







MISTROVSTVÍ  ČESKÉ REPUBLIKY KARATE SKIF 2021
198 závodníků, 491 zápasů, 30 klubů

1. místo kumite juniorky – 55 kg Máňa Čadová

1. místo kumite U21 – 70 kg Leoš Vedral

1. místo kumite tým ženy BRH Anet Zítková, Máňa Čadová

1. místo kumite tým junioři BRH L. Vedral, O. Pazdera,J. Krejcar, M. Dvořák

1. místo kumite tým muži BRH Jirka Boháč, Martin Hána

1. msto kata tým muži Martin Hána, Jirka Boháč, Tomáš Hána

1. místo kata tým ženy Anet Zítková, Máňa Čadová, Týna Tesařová

2. místo kata junioři Leoš Vedral      2. místo kata ženy Anet Zítková

2. místo kata juniorky Máňa Čadová

3. místo kumite dorost + 55kg Píďa Lachoutová

3. místo kumite jun +65 kg Ondra Pazdera 3. místo kumite jun L. Vedral

3. místo kumite U21  + 70 kg Michal Dvořák 3. místo kumite U21 M. Čadová

3. místo kumite ženy U21 +60 kg A. Zítková 3. místo kumite ženy A. Zítková

4. místo kata U21 A. Zítková a Leoš Vedral

5. místa kata jun P. Lachoutová, kata U21 M. Dvořák, kumite U21 O. Pazdera

P. Lachoutová kumite juniorky – 65 kg, kumite jun. + 65 kg J. Krejcar

Shotokan Neratovice 2. nejúspěšnějším klubem mistrovství SKIF ČR.

SKIF PRAGUE CUP 2021

1. místo kumite junioři + 65 kg Leoš Vedral

1. místo kumite muži U 21 +65 kg Leoš Vedral

1. místo kumite ženy Anet Zítková

1. místo kumite muži Mirek Merfait

1. kata ženy U21 Anet Zítková

2. místo kumite jun + 65 kg Ondra Pazdera

2. místo kumite muži U21 + 65 kg Ondra Pazdera

2. místo kumite ženy U21 – 60 kg Anet Zítková

2. místo kata ženy Anet Zítková

2. místo kumite jun – 65 kg Tomáš Novotný

2. místo kata jun Ondra Pazdera

3. místo kata junioři Leoš Vedral    3. místo kata muži Mirek Merfait

3. místo kata muži U21 Leoš Vedral 3. místo kata jun Tomáš Novotný

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 2022

1. Národní pohár JKA ČR žáků, dorostu, juniorů a seniorů.

1. místo kumite mini žákyně Agátka Ziková

1. místo kata mini žákyně Agátka Ziková

1. místo kumite ml.žáci Jonáš Rendl

1. místo kata juniorky A. Zitková, T. Tesařová, M. Čadová

1. místo kata tým ml. žáci J.Rendl, H.Rendl, D. Nozar.

2. místo kumite junioři Leoš Vedral

2. místo kumite juniorky Máňa Čadová

2. místo kumite ml. dorostenci Kryštof Petržílek

2. místo kumite mini žákyně Laura Uhrová

3.místo kumite ml.žáci Filip Kolář

3.místo kata juniorky Máňa Čadová

3.místo kumite juniorky Anet Zitková

3.misto kumite ml.žáci Honza Rendl

3.místo kata ml.žáci Jonáš Rendl

Na dalších bodovaných místech do nominace MČR 2022 se umístili:

4. místo kata mini žákyně L. Uhrová, 4. místo kumite st. dorost T. Novotný, 5. místo kumite st. dorost O. Pazdera, 5. místo kata juniorky A. Zítková, 6. místo kata ml. dorost O. Grmela, 6. místo kumite senioři J. Tuleň Boháč, 6. místo kumite st. dorost V. Rampa, 7. místo kumite junioři J. Trojskej Krejcar, 7. místo kata senioři J. Boháč. 8. místo kumite junioři V. Rampa. 8. místo kumite junioři Majkí Dvořák.

Tak ve finále „i když jsme startovali jen s půlkou závodníků“ super výsledky. Velká pochvala hlavně mladším ročníkům, kteří přešli do vyšší a starší kategorie, a přesto byli schopní zabodovat.

G.P. SKIF 2022

1. místo kumite tým ženy A. Zítková, M. Žůček, M. Soukupová, T. Tesařová

1. místo kumite junioři + 65 kg Leoš Vedral

1. místo kumite muži – 70 kg Jirka Krejcar

1. místo kumite U20 – 70 kg Jirka Krejcar

1. místo kumite dorost – 60kg Kryštof Petržílek

1. místo kata tým muži – J. Boháč, T. Hána, M. Hána

1. místo kumite ženy – 60kg Kristína Tesařová

2. místo kumite tým muži – J. Krejcar, L. Vedral,J. Boháč, O. Pazdera

2. místo kata U20 Anet Zítková

2. místo kumite ženy – 60 kg Anet Zítková

2. místo kumite U20 – 60 kg Anet Zítková

2. místo kumite junioři + 65 kg Ondra Pazdera

2. místo kata ženy Kristína Tesařová

3. místo kumite muži + 75 kg Jirka Boháč

3. místo kumite U20  – 75 kg Majkí Dvořák

3. místo kumite dorost – 60 kg Petr Bartoň

3. místo kumite junioři – 65 kg Kryštof Petržílek

3. místo kumite junioři  + 65 kg Ondřej Pazdera

3. místo kata junioři Tomáš Novotný

Fujimura Ippon Shobu Cup 2022 Swiss

Po dvouleté pauze jsme měli možnost získat další zkušenosti v mezinárodní konkurenci. Společně s výpravou státní reprezentace českého svazu karate JKA, jsme se zúčastnili Fujimura Ippon Shopu Cup Swiss 2022. Účast jedenáct států, velmi silná konkurence zejména v kumite juniorů a seniorů.

Zkušenější závodníci se dokázali výhrou ve dvou nebo třech zápasech dostat do osmičky. Ti méně zkušení „a z mezinárodní konkurence zbytečně nervozní“, doplatili na neaktivní vedení zápasu, a vypadli v prvních nebo druhých kolech. Výborně zajel v seniorské kategorii kumite Jirka Boháč, který v druhém vyhecovaném duelu s domácím reprezentantem vyhrál a postoupil do osmičky. V dalším zápase podlehl finalistovi soutěže, portugalskému závodníku a bral páté – osmé místo kumite senioři. Domů jsme přivezli jeden bronz – kata kadeti Ondra Pazdera, a několik dalších umístění v osmičce kumite i kata.

Mistrovství České republiky SKIF 2022  

1.místo kumite junioři + 65 kg Leoš Vedral

1.místo kumite U21 + 70 kg Leoš Vedral

1.místo kumite ženy U21 – 60 kg Anet Zítková

1.místo kumite dorostenci  – 60 kg Petr Bartoň

1.místo kumite muži U21 – 70 kg Jiří Krejcar

1.místo kumite tým ženy A. Zítková, M. Kalinová, T. Tesařová (KK Kadaň)

1.místo kumite tým junioři L. Vedral, O. Pazdera, V. Rendl, P. Bartoň

1.místo kumite tým dorostenci K. Petržílek, P. Bartoň

1.místo kata tým muži T. Hána a M. Hána (Hána Kai Bechyně), J. Boháč Neratovice

1.místo kata tým ženy A. Zítková, M. Kalinová, T. Tesařová (KK Kadaň)

1.místo kumite tým dorostenky Tonča Lachoutová

1.místo kumite tým ženy –  50 kg Týna Tesařová(KK Kadaň)

1.místo kata muži U21 Martin Přech ( Scorpions Praha)

2.místo kumite dorostenci – 60 kg Kryštof Petržílek

2.místo kumite tým juniorky Tonča Lachoutová

2.místo kumite muži U20 – 75 kg Majkí Dvořák

2.místo kata tým junioři V. Rendl, T. Kužela,P. Bartoň

3.místo kumite ženy U20 Míša Kalinová

3. místo kata ženy U20 Míša Kalinová

3.místo kumite junioři  – 65 kg Tomáš Kužela

3.místo kumite junioři +65 kg Ondra Pazdera

3.místo kumite ženy U20 -60 kg Brigita Bačová

3.místo kumite muži – 75 kg Majkí Dvořák

3. místo kumite muži + 75 kg Jirka Boháč

3.místo kata ženy Týna Tesařová ( KK Kadaň)

3.místo kumite tým senioři J. Krejcar, L. Vedral, J. Boháč