SK SHOTOKAN NERATOVICE A HLOUBĚTÍN

škola japonského karate

 

tradice – profesionalita – perspektiva – výsledky - kolektiv

 

Tradici: v Neratovicích cvičíme 26 let, a v Hloubětíně 14 let.  Nejsme začínající klub bez historie, členské základny a výsledků. Cvičíme japonské karate podle nejstarší světové asociace karate na světě Japan Karate Association World Federation.

 

Profesionalitu: díky systematické, zodpovědné a cílevědomé práci s mládeží, jsme nejen jeden z největších klubů ve svazu J.K.A ČR. Ale zároveň i klub s dlouhodobě nejlepšími výsledky, a největším počtem členů ve státní reprezentaci i talentové mládeži. Tréninky vedou akreditovaní mezinárodní instruktoři s dlouholetými zkušenostmi se vzděláváním a výchovou mládeže. A s výsledky ve státní reprezentaci J.K.A ČR.

 

Perspektivu: jsme nejen sportovní kolektiv, ale hlavně výborná parta, která se pravidelně schází nejen na trénincích a soutěžích, ale i na soustředěních, kempech, klubových akcích jako jsou čarodějnice, dětský den, florbalový turnaj a výlety.

Být členem klubu není jen o trénincích karate a soutěžích. Každý si může vybrat, jestli dělat karate výkonnostně, kondičně nebo pro sebeobranu. Ve všech případech cvičení karate přináší podstatné zlepšení fyzického fondu, koordinace, koncentrace a zajištění harmonického růstu jedince. Všestranný rozvoj cvičenců je vzhledem k jejich věku v prvním roce veden převážně herní formou. Díky osobnímu přístupu, máme kolektiv téměř sto třiceti dětí a mládeže do osmnácti let. Soutěže pro nás nejsou prioritou, ale jen kontrolou výkonosti. Pro nás je důležité, aby k nám lidé chodili rádi. A z tréninků odcházeli sice unavení, ale s vědomím, že se něco naučili, a trénink je posunul o kus dál. 

U nás se rodiče mohou účastnit tréninků. Nevadí nám, pokud se přijdou podívat, jak s dětmi pracujeme.

Těm, kteří se rozhodnou cvičit karate výkonnostně, poskytuje klub hodiny individuální tréninky zdarma. Přispíváme nebo úplně hradíme členům i startovné, dopravu a ubytování na vybraných mezinárodních i tuzemských soutěžích.

Výsledky: i přes to že soutěže nejsou naší prioritou, dokázali naši členové vybojovat přes 230 titulů mistrů ČR kata i kumite ve svazech J.K.A, ČsKe, Shikon. Na mezinárodních soutěžích J.K.A a ESKA jsme vybojovali 26 titulů mistrů Evropy, a 98 dalších medailí. Na MS J.K.A a WESKA jednu stříbrnou a tři bronzové medaile. A další místa do osmičky v kategoriích senior, junior, kadet.

Nahoru