Publikováno: 11-01-2004
Autor: Luboš Langer

Změny na serveru Shotokan.cz

Na serveru došlo ke změnám, převlečený kabát je asi ta nejvýraznější...

Ale jsou i další změny, které je záhodno zmínit. V menu jsme vypustili členění na sekci JKA a sekci patřící klubu, protože překrývání obsahu obou bylo výrazné. Nejlepším příkladem tohoto průniku byl kalendář akcí - účastnili jsme se 95% všech událostí, které JKA pořádala. Proč tedy nemít jeden kalendář?
Rubrika osobnosti se po dvou příspěvcích přestala vyvíjet a proto se články o shihanu Funakoshim a shihanu Ochim usídlily v Archívu.
Ohlédnutí jsme přejmenovali na Archív, což lépe popisuje účel této položky.
Ke sloučení došlo i u odkazů Výsledky a Soutěže do Výsledky soutěží

Zrušili jsme také Krátké zprávy, které nějak ztratily význam (možná ho nikdy ani nezískaly :-)).

Dále si můžete zobrazit výsledky jednotlivých klubů na jednotlivých soutěžích, kde po výběru roku, klubu a soutěže získáte umístění závodníků/závodnic - URL zní: http://shotokan.cz/ivysledky.php. Chybí výsledky z obou kol Národní ligy seniorů. V případě, že naleznete chybu dejte nám o tom prosím vědět. Ověříme, opravíme.

Zpátky ke vzhledu. Původní design zůstal zachován a můžete si ho změnit v pravé části stránek. Skrývá se pod názvem Pastelový. K tomu, aby vám nastavení Pastelového stylu vydrželo i při přístí návštěvě, musíte mít povolenu práci s cookies.
Stránky jsou napsány validním XHTML, vzhled je docílen pomocí CSS. Vše bylo testováno na Internet Exploreru 6, 5.5, 5.01, Opeře 7.23 a Mozille/Firebirdu vše na operačním sytému Windows, na počítačích firmy Apple v prohlížečích Netscape a Safari. Uvítáme vaši pomoc při doplňování této tabulky, případně informace o nekorektním zobrazení stránek v jakémkoliv prohlížeči.
Také již trvale zobrazujeme informace pomocí RSS, které vám při použití správné čtečky umožní sledovat novinky bez návštěvy serveru.

Doufáme, že změny přijmete pozitivně a uvítáme jakékoliv návrhy na změny či doplnění. Testování funkčnosti jsme věnovali hodně času, přesto se mohlo stát, že jsme něco přehlédli a budeme rádi, když nás na to upozorníte.

Luboš Langer, info@shotokan.cz

Nahoru