Publikováno: 17-08-2012
Autor: Zbyšek Petržílek

SK vrcholového sportu, člen státní reprezentace uznané ministerstvem školství a tělovýchovy Karate Shotokan pořádá

Nábor karate

Do oddílů:
sportovní přípravka od 6 let
Kde:
NERATOVICE - 10.9. v tělocvičně ZŠ 28.října od 16.00 hod
PRAHA HLOUBĚTÍN - 11.9. v hale bazénu od 16.00 hod
MĚLNÍK - 5. a 12.9. 2012 v tělocvičně speciální a praktické ZŠ Seifertova ul. od 15.30 – 17.00 hod
Nabízíme:
Přístup, zkušenosti a výsledky.
Za dvacet dva let od založení klubu členové SK vybojovali na mistrovství ČRve svazech karate J.K.A, ČsKe a Shikon přes sto titulů mistrů ČR v kata i v kumite. V našich řadách jsou mistři, vicemistři Evropy i medailisté a finalisté mistrovství světa. Naši členové jsou stálými členy a oporou státní reprezentace ČR již od roku 1997. Máme nejúspěšnější mládež ve svazu karate J.K.A ČR.
Máme individuální přístup k žákům, vychováme k respektu, učíme plné koncentraci a nasazení. Na hodinách karate mohou být přítomni rodiče.
Tréninky jsou dvakrát v týdnu, třetí trénink je zdarma. Závodníci mají individuální tréninky zdarma. Pokud má člen zájem, může trénovat každý den za stejnou cenu. Členové oddílu dospělých mohou využívat klubovou posilovnu a tělocvičnu i mimo tréninkové jednotky. Již dvacet let pořádáme pravidelné soustředění a letní tábor. Pro začínající závodníčky organizujeme klubové soutěže v karate, kterých se účastní až sto čtyřicet malých karatistů. Pro rodiny členů pořádáme rodinné turnaje, čarodějnice, dětské dny a výlety.
Kontakty:
www.shotokan.cz
E-mail: info@shotokan.cz
mobil: 777 583 500

STÁLÝ NÁBOR DO PŘÍPRAVEK DO KONCE ZÁŘÍ

Nahoru