Publikováno: 14-04-2012
Autor: Zbyšek Petržílek

Linda Priškinová - další mistryně Evropy karate ze Shotokanu Neratovice

Linda Priškinová členka a odchovankyně SK Shotokan Neratovice, vybojovala svůj první titul mistryně Evropy v kumite žen, a rozšířila tím sbírku svých medailích z dřívějších ME a MS.

Foto - Linda Priškinová - mistryně Evropy v kumite

Na výbornou jí sekundovali vedli i ostatní členové SK Shotokan, Jitka Nováková vypadla v kumite těsně před čtyřkou, Michaela Haová vybojovala pěkné šesté místo v kata seniorek, Pepíno Voráček vypadl s budoucím mistrem Evropy až těsně před semifinále kata. Dominik Voráček vedl v úvodním duelu před Srbem už o wazari, a v zápětí přidal další kontr techniku. Zareagoval na signál rohového rozhodčího a přestal se plně koncentrovat, čehož zkušený protivník využil podmetem a následnou technikou. Dominik svůj úvodní zápas sice prohrál, rozhodně ale po návratu po čtyřech letech do nároďáku nezanechal špatný dojem.

1. Národní pohár J.K.A

Národní pohár dorostu, juniorů a seniorů ovládli karatisté z Shotokanu když ve velmi silné konkurenci většinou „specialistů na kata, nebo kumite“ vybojovali celkem dvacet tři medailí, z toho devět zlatých, tři stříbrné a devět bronzových a přidali dvě absolutní vítězství v kombinaci kata-kumite.

1. kolo národní ligy

Také v prvním kole národní ligy se dařilo našim - seniorské družstvo ve složení L. Priškinová,M. Haová, Dominik Voráček, Josef Voráček a Miroslav Merfait, je sice o bod druhé za Žatcem, ale máme o dost lepší skóre.

Dorostenci jsou první s výrazným rozdílem v bodech a ve skóre, stejně tak jako naše žákovské družstvo.

Na letošní mistrovství Evropy mládeže karate J.K.A v kategoriích 9 – 18 let bez rozdílu technického stupně nebo váhy, je nominováno celkem dvacet dva členů Sk Shotokan Neratovice.

Sk Shotokan Neratovice

Nahoru