Publikováno: 29-03-2010
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky členů SK Shotokan na 1.N.P. karate JKA dorost – junioři - senioři Bílina 13.3. 2010

1. místo kata ml. dorostenkyLucie Köppeová
1. místo kumite m. dorostenkyLucie Köppelová
1. místo kombinace kata-kumite ml. dorostLucie Köppelová
1. místo kumite st. dorostenkyMichaela Procházková
1. místo kata tým st. dorostenkyL. Köppelová, H. Peterová, A. Stinglová
2. místo kata st. dorostenciMiroslav Merfait
2. místo kumite juniorkyMichaela Procházková
3. místo kata seniořiJosef Voráček
4. místo kata st. dorostenciVašek Veselý

Další bodované místa v semifinálových bojích získali

Na 5. místě kata st. dorostenky – M. Procházková, 6. místo kata ml. dorostenci – M. Formánek, 6. místo kata seniorky K. Gregorová, 6. místo kata junioři – M. Merfait, 7. místo kata juniorky K. Gregorová, 7. místo kumite st. dorostenci M. Merfait, 7. místo kumite ml. dorost P. Pacovský, 8. místo kumite junioři – M. Mazánek, 8. místo kumite ml. dorostenci M. Formánek, 8. místo kumite ml. dorostenky H. Peterová, 8. místo kata juniorky M. Procházková.

Výborně si vedl David Urban v disciplíně kumite junioři a senioři BRH, který sice „nezabodoval“ ale jinak předvedl velmi dobré technicko taktické výkony. A určitě o něm v této disciplíně ještě uslyšíme. Stejně tak i Mirek Merfait, který se po silném kontaktu s frakturou lícní kosti dokázal do kumite vrátit a bojovat.

Národní pohár byl pro kategorie dorost - senior posledním kontrolním turnajem před ME JKA juniorů a seniorů, který proběhne poslední březnový víkend v Bochumi (SRN). Českou republiku a SK Shotokan reprezentovat Josef Voráček v disciplíně kata individual senioři. Na ME mládeže a kadetů, které bude v květnu v Praze jsou nominováni Michela Procházková a Miroslav Merfait.

Nominace mladších skupin na letošní ME proběhne po kontrolním Národním poháru mladších a starších žáků.

Národního poháru se účastnilo čtrnáct členů SK Shotokan, a v podstatě všichni získali jednu nebo více medailí, a nebo se probojovali do semifinále.

Vedení SK děkuje všem reprezentantům klubu za výborné výsledky a propagaci klubu.

Oss…

Nahoru