Publikováno: 06-11-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

Podzimní soustředění Staré Splavy

24. – 29.10.2008

Stejně jako na jaře, i na podzim jezdíme na soustředění do penzionu Nový Mlýn ve Starých Splavech u Máchova jezera. Naplánovaný program toho letošního bohužel hodně poznamenalo nepřízeň počasí, takže jsme se museli vzdát dlouhého výletu okolo Máchova jezera, a dalšího výletu který byl naplánován na úterý, protože pršelo celý den. Také oheň s opékáním párků a noční bojovka nepřipadala kvůli podmáčenému terénu do úvahy.Většina aktivit se tedy odehrávala v penzionu, buď v hale a nebo v obou dojo. Někteří relaxovali při „motivačních“ filmech jako Krvavý sport a jiných volovinách :-). Realitu skutečného zápasu si potom mohli porovnat na trénincích které začínali pro skupiny A, B už v půl sedmé, a postupně pokračovali až do oběda. Všechny skupiny trénovali většinou dvakrát i třikrát denně. Mladší osazenstvo uvítalo oblíbenou piškotéku (rozuměj diskotéku při které se piští) kde se znamenitě uvolnili mladší i starší ročníky a dokonce i „tety“ Jitka a Markéta Xena :-)

Protože v úterý byl naplánován výlet a pořád pršelo, Jirka Sirka si po jednotlivých tréninkových skupinách bral děti do velkého doja a hrál s nimi jeho oblíbené hry.Večer došlo i na békání, ale (k velkému žalu všech přítomných) si jedinečný kytarový virtuos a nadaný zpěvák Jirka Sirka na výletě při předvádění přerážecí techniky přerazil ruku a tím bylo převážně dívčí a ženské publikum ošizeno o jedinečný zážitek a muselo vzít zavděk jen senseiem. :-) Ostatní sledovali motivační DVD - Best Japan kumite, nebo Kuro Obi, a někteří se i připravovali na zkoušky, které byli poslední den.

O celkové atmosféře soustředění kterého se účastnilo sto třicet členů a přátel SK se můžete přesvědčit na našich stránkách, kde také najdete výsledky z letošního MČR JKA a další info.

Oss…

Související

Nahoru