Publikováno: 03-09-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

Názory rodičů na letní soustředění

Dobrý den,
myslím si, že letošní soustředění ve Sloupu se náramně vydařilo a bylo zajištěno ze strany pořadatelů ve všech ohledech maximálně. Proto bych chtěl touto formou poděkovat všem, kteří se jakoukoliv formou podíleli na přípravě a zdárném průběhu této klubové akce. Skláníme se, jelikož "ukočírovat" přes 140 žáků chce notnou dávku odvahy a trpělivosti. Takže, ještě jednou DÍKY!

Rodiče Natálky Heikenwälderové


Ahoj Zbyšku,
Kuba přijel ze soustředění maximálně spokojený.Jsem ráda,že jsme všichni vydrželi ty jeho "strašné" bolesti břicha a nejel domů. Znám ho, takže díky, že jste to překousli:-) Je nadšený, že udělal zelený pásek a navíc, začínají se mu zapalovat lýtka, tak se mu ani moc domů nechtělo. Velice jsme se pobavili, když jsme četli hodnocení dědí, ale je vidět, že tě všichni milujou a to je dobře. Těšíme se už na tréninky.

Ahoj Ála Nosková


Ahoj Zbysku,
mne se take tabor moc libil a myslim,ze se tam toho deti spoustu naucily.Teda i par novych sprostych slov ,ale s tim se pocitalo. Jak jsem to tam pozorovala a podle toho co mi rikal Adamek tak,myslim ,ze malym detem tam bylo dost smutno.A to hlavne proto ,ze to dle meho nazoru na ne bylo dlouhe.Tak pokud muzu mluvit za sebe ,mne by prislo rozumne ,kdyby deti cca do 10 let ale to je urcite individualni jely az na druhou pulku (7 dni)klidne za stejnou cenu ,ktera myslim ,ze je velmi prijatelna. Starsi by uz mely v predstihu intenzivne natrenovano a ve druhe pulce by prijely ty mensi...

Nevim ,jak je to technicky resitelne,ale mne by se to takhle vic libilo. Mozna by ve finale jelo vic deti ,protoze tyden se da lip prekousnout... No tak to je asi vsechno cauky odpoledne

Lenka. (Adam Kriz)


  1. Myslím, že by bylo dobré, kdyby alespoň ty menší děti měla 1 vedoucí na pořád, a trochu více na ně dohlížela a věnovala se jim. Chtělo by to kontrolovat hygienu, v sobotu když jsme přijeli za Járou, měl oba 2 ručníky složené v tašce, z čehož dedukuji, že se vůbec za celý týden nesprchoval.
    Také předpokládám, že ty děti, které běhali v dešti v keckách, v těch mokrých pak běhali další dny také...
  2. Trochu se divím, že ten den co bylo takové vedro na koupání, jste se nešli koupat do toho blízkého kempu, děti by to určitě uvítali jako příjemnou změnu.
  3. Okolí Sloupu je tak krásné, myslím, že by stálo za to tam více prochodit a poznat okolí. Třeba v době, kdy cvičí jiné tréninkové skupiny, by ti, co necvičí mohly jít na procházku ???

Tak to jsou náměty na vylepšení na příště z mého pohledu-řekl jste si o to, tak to máte :o)

PS: myslím, že i přes nějaké nesnáze co Jára měl, mu soustředění velice prospělo a líbilo se mu tam, takže děkujeme a přeju stále hodně elánu a síly do organizování dalších akcí-klobouk dolů před Vámi všemi, kdo se na tom podílejí!!!!

Capratová Zuzana

Podle vyprávění dětí bylo opět bezvadné, program i tréninky. Z druhého týdne patrně nejlepší bylo přetahování lana na mokrém igelitu. (to bylo asi naposled, co se David myl, nějak unikl pozornosti dospělých a zbytek pobytu ztrávil v jedněch slipech a ponožkách bez sprchy)

Oba naprosto spokojení, rozhodně příští rok znovu pojedou, možná i s tatínkem .:-)

Chválíme veliký párty stan, na poslední deštivá léta je super.

Přejeme hodně sil a nápadů na další rok. Semkovičovic

Chtěla bych Vám moc a moc poděkovat. Míša Chytrá jela letos (po nezdařeném loňském pokusu) na letní soustředění poprvé a přijela naprosto nadšená.

Líbilo se jí úplně všechno a už se těší na příští letní soustředění. Vytknout není skutečně co. Výborní vedoucí, skvělé ubytování i jídlo, dostatek činností během dne, vše bylo prostě na jedničku s hvězdičkou :-)))

Ještě jednou díky všem, kteří se na tomto soustředění podíleli a měli jistě neskutečnou trpělivost s takovým množstvím dětí.

Díky a zdravím.
F. Chytrá

Související

Nahoru