Publikováno: 09-09-2007
Autor: Kryštof

Nadějkov (22.-24.6.2007)

V čase červnovém, v období významného data zrodu cvičitelky Kajdy se 26 cvičenek vydává do vzdáleného kraje Táborska, do malebné vesničky ubytovacího areálu jménem Mozolov.

Ubytování v (ne)hostinné krajině, kde krávy dávají dobrou noc a vítr bije s kapkami deště zdejší louky lesy lány, je ideální pro zocelené sportovkyně a jejich víkendový plán- vypracovat tělo do sexy křivek.

Den první páteční je připraveno uvítací cvičeníčko – pro některé po večeři a pro jiné (zejména 4 blondýnky s navigací) před večeří -někomu ta cesta hold trvala déle.

Počasí nás naštěstí mile přivítalo, tudíž jsme se mohli natřásat a vlnit svými těly venku při zapadajícím sluníčku.

Jelikož skoro všichni z nás byly pracující lidé první večer z mejdanu sešlo-popracovní únava se projevila a šlo se brzy spát. Navíc nás půl-osmou hodinou ranní čekalo další Tae-bo cvičeníčko a potřebovaly jsme být v rychtiku.

Ráno se teda cvičilo pěkně blbě…nebo teda aspoň naší cvičitelce Kajdě (je jako nafťák – než naskočí chvíli to trvá ale když se rozjede a nabere rychlost je to ďábel) jo a taky Majdince ta zase měla obří hlad…no a ostatním určitě taky.

Po snídani to už bylo lepší, zahnal se hlad a Kajda už běžela na plné obrátky. Dopolední Aerobic trochu skropil déšť. Proběhl přesun do tělocvičny a extra super cvičení s novým náčiním Gumi-Cuk alá „expander“. Odpolko déšť naštěstí přešel a šlo se opět ven. Po tréninku byla i možnost si zaplavat v bazénu a navštívit saunu. Večer to byl prostě Luxus- Mochito Party…mňam mňam.

V neděli proběhl opět ranní trénink Taeba – to už nás tělíčka trochu bolely. Před obědem jsme si na rozloučenou zatančili Aerobic a víkendu byl konec. S vymykaným tělem a kondičkou jako blázen jsme nasedly do aut a jeli domů.

Po celou dobu ubytování bylo možné navštívit úžasnou kosmetiku. Zázračné ručičky Péti nás zkrásněly k neuvěření…

Ostatně jako masáž těla (u někoho před pro jiné po namožení) úleva a relax byl v každém případě.

Suma sumárum to nemělo chybu. Sranda pohyb dobrá banda cvičitelka naše Kajda….příště jedu zas!!

KRYŠTOF ( Kristýnka Lidová )

Nahoru