Publikováno: 28-08-2006
Autor: Zbyšek Petržílek

SK Shotokan klub mistrů a vicemistrů Evropy, finalistů a semifinalistů Mistrovství světa karate JKA vyhlašuje:

Nábor do oddílů SK v Praze Hloubětíně

Přípravka (cvičení rodičů s dětmi, věk od 5 do 10 let

Zaměření – formou her a cvičení rozvoj pohyblivosti, koordinace, zlepšení obratnosti, fyzické kondice a soustředěnosti malých dětí - vytvoření potřeby sportovat. Dýchací, relaxační a strečinkové cvičení, základy karate JKA. Pro zájemce příprava na závodní karate.

Nábor karate (věk od 7 let)

Zaměření – zlepšení obratnosti, pohyblivosti a koordinace.soustředěnosti a fyzické kondice dýchací, relaxační a strečinkové cvičení, základy karate JKA. Oddělené hodiny od přípravky a závodního týmu pokročilejší jsou průběžně přeřazovány do vyšších oddílů SK.

Karate pro seniory

Máte chuť udělat něco pro své zdraví a fyzickou kondici?

Přitahují vás bojové umění a východní filozofie? Máme pro vás řešení.

V prvním roce výuka základních technik, posilování, výrazné zlepšení fyzické i duševní kondice. Strečinková cvičení vám uvolní zatuhlé svaly, dýchací a meditační cvičení obnoví tok energie ve vašem těle.

Cíl: Tělesná a duševní harmonie prostřednictvím cvičení v kolektivu přátel. Nejedná o sport, ale o bojové umění s výrazným zaměřením na japonskou filozofii pojetí karate. Formy tréninku jsou proto podle japonského vzoru disciplinované a hierarchisticky uspořádané. Tr. jednotky vede hlavní trenér SK a jeho asistenti – medailisté z ME, členové národního týmu JKA karate.

Zápis do HLOUBĚTÍNA - 12. 9. 2006 od 17.00 – 19.00 hod. V hale bazénu, Hloubětínská 80, Praha 9

Stálý nábor!!!

Info: 777 583 500

Nahoru