Publikováno: 28-08-2006
Autor: Zbyšek Petržílek

SK Shotokan klub mistrů a vicemistrů Evropy, finalistů a semifinalistů Mistrovství světa karate JKA vyhlašuje:

nábor do oddílů SK v Neratovicích

Přípravka (cvičení rodičů s dětmi, věk od 5 do 11 let)

Zaměření – zlepšení obratnosti, pohyblivosti a koordinace. fyzické kondice a soustředěnosti - vytvoření potřeby sportovat. dýchací, relaxační a strečinkové cvičení,základy karate JKA. Pokročilejší jsou průběžně přeřazovány do vyšších oddílů SK. Pro zájemce příprava na soutěžní karate. Pokud mají rodiče zájem, mohou si cvičit s dětmim pro kondici, zdraví a dobrou náladu.

Cíl: Tělesná a duševní harmonie prostřednictvím cvičení karate v kolektivu přátel. Nejedná se jen o sport, ale o bojové umění s výrazným zaměřením na japonskou filozofii pojetí karate. Formy tréninku jsou proto podle japonského vzoru disciplinované a hierarchisticky uspořádané. Tréninkové jednotky vede hlavní trenér SK a jeho asistenti-medailisté z ME, členové národního týmu JKA karate.

Kumite oddíl

Nový kurz pro začínající i pokročilé od 13 let.

Nebojíte se pořádné zabíračky a rány? Chcete mít výborné sportovní výsledky v kumite a nechce se vám cvičit základní postoje, techniky a kata?

Zaměření – sparing dvojic, kombinace úderů, kopů a krytů. Techniky úderů a kopů do lap, bloků a medicinbalů. Posilování v oddílové posilovně pro zájemce příprava na soutěžní karate. Zlepšení fyzické kondice. Posilování a strečink v každé hodině, oddělené tréninky jen pro tento oddíl, vhodné i pro začátečníky, chlapce a dívky, muže i ženy. Cvičit můžete pro kondici, pro sportovní výsledky nebo jen pro dobrý pocit po náročném tréninku.

Zápis do oddílů klubu proběhne 11. 9. 2006 v tělocvičně 3. ZŠ Neratovice od 16.00 – 20.00 hod.

Stálý nábor!!!

Info: 777 583 500

Nahoru