Publikováno: 08-08-2006
Autor: Zbyšek Petržílek

Nové dojo SK Shotokan

Po více jak sedmnácti letech praktikování karatedo, se podařilo dosáhnou další pomyslné mety, a to mít vlastní dojo, kde by mohli cvičit všichni ti, kteří si vzali bojová umění za svůj styl a způsob života nezávisle na státních institucích provozujících většinu tělocvičen a hal.

Dojo bude sloužit k výuce a zdokonalování malých a větších karatistů a současně na přípravu státní a klubové reprezentace na vrcholných turnajích a soutěžích.

Náklady na rekonstrukci se vyšplhali na téměř trojnásobek původního rozpočtu a půjčku budu splácet ještě další tři roky. Chci tedy nabídnout využití prostor a vybavení dalším členům SK i užší veřejnosti,tedy i rodičům a přátelům SK. DOJO:

Vlastní cvičební plocha pro karate, sebeobranu, zenové meditace, jógu nebo jiné cvičení je 6x 8 metrů. Tedy dostatečná velikost pro individualní výuku nebo i pro nácvik kata tým a pro menší kolektivy.

V tradičním dojo JKA má být dána přednost dřevěné podlaze, a nejen proto se náklady vyšplhaly podstatně výše. Na cvičení kata upřednostníme podlahu dřevěnou a na kumite bude vždy položeno tatami. Na další aktivity je možné použít jak jednu tak i druhou variantu.

POSILOVNA:

Pro přípravu užší dorostenecké - seniorské reprezentace ČR, plánuji přípravu na mezinárodní soutěže i v posilovně.Ta je slušně vybavená, můžeme tam cvičit všechny svalové partie a cviky.

Posilovnu může využívat i užší veřejnost. Případným klientům, mužům i ženám nebo malým kolektivům můžeme poradit sestavu cviků na potřebné svalové partie, pomůžeme jim v začátcích se správným prováděním cviků, dýcháním a po dohodě můžeme poradit i vhodnou skladbu jídelníčku.Po celou dobu cvičení bude přítomen asistent, o prázdninách (nebo pokud někdo bude mít zájem o dopolední cvičení )Vám budu asistovat já sám. Samozřejmostí je dostatečné rozcvičení klienta a strečink před a po tréninku.

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ:

Šatna, toaleta a sprcha, vše oddělené od sebe a nově vybudované a čisté.

Pokud budete mít zájem o využití prostor a vybavení nového doja, stačí zavolat a dohodnout termín. Těším se na Vás

Tel:777 583 500, email: zbysa@shotokan.cz

Nahoru