Nejúspěšnější závodníci

Linda Priškinová (Kasíková)

Mistrovství ČR – JKA

vítězka kombinace kata-kumite 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002

1996 – ženy – 1.místo kumite, 3.místo kata
1997 – ženy – 3.místo kata, 2.místo kumite
1998 – ženy – 1.místo kata, 2.místo kumite
1999 – ženy – 1.místo kata, 1.místo kumite
2000 – ženy – 2.místo kata, 2.místo kumite
2001 – ženy – 1.místo kata, 1.místo kumite
2002 – ženy – 1.místo kata, 3.místo kumite
2004 – ženy – 1.místo kata
2005 – ženy – 1.místo kata

Mistrovství ČR – Shikon Budokai

1998 – ženy – 1.místo kata
1999 – ženy – 2.místo kata

Mistrovství Evropy JKA

1997 – ženy – 3.místo kumite, 3.místo kumite team
1998 – ženy – 3.místo kumite
1999 – ženy – 2.místo kumite team
2001 – ženy – 5.místo kata
2002 – ženy – 3.místo kumite, 3. místo kumite team
2005 – ženy – 4.místo kata
2012 – ženy – 1. místo kumite individual

Mistrovství Evropy WKC

1998 – ženy – 7.místo kata
2000 – ženy – 7.místo kata

Mistrovství světa JKA

1998 – ženy – 5.místo kumite team
2000 – ženy – 5.místo kumite team, 8.místo kata team, 9 -16.místo kata, 9 -16.místo kumite
2004 – ženy – 6. místo kata team

Mistrovství světa WSKA

1997 – ženy – 9.místo kumite

Mistrovství světa WKC

1999 – ženy – 3.místo kumite team

Jiří Míka

MČR – JKA

1996 – st.žáci – 1.místo kata team
1997 – dorostenci – 1.místo kata, 1.místo kata team
1998 – dorostenci – 1.místo kata
1999 – junioři – 2.místo kata
2000 – junioři – 3.místo kumite, 2.místo kata team
2001 – junioři – 1.místo kata
2005 – senioři – 1.místo kata team, 3.místo kumite
2006 – senioři – 1.místo kata team

MČR – ČsKe

1996 – st.žáci – 1.místo kata team

MČR – Shikon

1998 – dorostenci – 2.místo kata
1999 – dorostenci – 1.místo kata

ME JKA

2005 – senioři – 9.-16.místo kata
2006 – senioři – 3.místo kata team, 5. místo kumite team
2007 – senioři – 3.místo kata team
2008 – senioři – 3.místo kumite team, 5.místo kata team

MS JKA

2006 – senioři – 9.- 16.místo kata, 9.- 12.místo kata team 

ME ESKA

2005 – senioři – 5. místo kumite team

Dominik Voráček

MČR – JKA

vítěz kombinace kata-kumite 1998, 1999, 2000, 2001, 2004

1996 – ml. žáci – 1.místo kumite
1997 – st. žáci – 1.místo kumite, 2.místo kata team
1998 – st. žáci – 1.místo kata, 1.místo kumite, 1.místo kata team
1999 – dorostenci – 1.místo kata, 3.místo kumite, 1.místo kata team
1999 – junioři – 3.místo kata
2000 – dorostenci – 1.místo kata, 1.místo kumite, 1.místo kata team
2000 – junioři – 2.místo kata, 1.místo kata team
2001 – dorostenci – 1.místo kata, 1.místo kumite, 1.místo kata team
2001 – junioři – 2.místo kata, 1.místo kata team
2002 – junioři – 3.místo kumite, 1.místo kata team
2002 – senioři – 2.místo kata team
2003 – junioři – 1.místo kata, 1.místo kata team junioři, 1. místo kata tým senioři
2004 – junioři – 1.místo kata, 3.místo kumite 1.místo kata team
2004 – senioři – 1.místo kata team
2006 – senioři – 1.místo kata team, 5. místo kata senioři
2007 – senioři – 3.místo kumite, 4.misto kata
2009 – senioři – 2.místo kata team
2011 – senioři – 2. místo kumite senioři individual

MČR – ČsKe

1997 – st. žáci – 3.místo kumite

MČR – Shikon

1998 – st. žáci – 2.místo kata

ME- ESKA

2000 – junioři – 6.místo kata team
2001 – junioři – 5.místo kata team
2002 – junioři – 5.místo kata team
2003 – junioři – 5.místo kata team
2003 – senioři – 6.místo kata team
2004 – junioři – 3.místo kumite team, 5.místo kata, 8.místo kata team
2013 – senioři – 3. místo kumite tým senior

MS JKA

1998 – st. žáci – 9 – 16.místo kata

Josef Voráček ml.

MČR – JKA

1996 – ml. žáci – 2.místo kata
1997 – st. žáci – 3.místo kata, 2.místo kata team
1998 – st. žáci – 3.místo kata, 1.místo kata team
1998 – dorostenci – 2.místo kata team
1999 – st. žáci – 1.místo kata, 1.místo kumite, 1.místo kata team
1999 – dorostenci – 3.místo kata, 1.místo kata team
2000 – dorostenci – 3.místo kata, 1.místo kata team
2000 – junioři – 1.místo kata team
2001 – dorostenci – 2.místo kata, 3.místo kumite, 1.místo kata team
2001 – junioři – 1.místo kata team
2002 – junioři – 2.místo kata, 3.místo kumite, 1.místo kata team
2002 – senioři – 2.místo kata team
2003 – junioři – 2.místo kata, 1.místo kata team
2003 – senioři – 1.místo kata team
2004 – senioři – 1.místo kata team
2005 – junioři – 1.místo kata, 3.místo kumite
2005 – senioři – 1.místo kata team
2006 – senioři – 1.místo kata team
2007 – senioři – 3.místo kata
2008 – senioři – 4.místo kata
2009 – senioři – 2.kata team
2009 – junioři – 7.místo kata
2010 – senioři – 1.místo kata
2011 – senioři – 2. místo kata
2013 – senioři – 1. místo kata
2018 – senioři – 6. místo kata muži

MČR – Shikon

1996 – ml. žáci – 1.místo kata

ME JKA

2000 – junioři – 8.místo kata
2006 – junioři – 8.místo kata
2010 – senioři – 5.místo kata

MS JKA

2000 – st. žáci – 5.místo kata

ME ESKA

2001 – junioři – 5.místo kata team
2002 – junioři – 5.místo kata team
2003 – junioři – 5.místo kata, 5.místo kata team
2003 – senioři – 6.místo kata team
2004 – junioři – 3.místo kumite team, 6.místo kata, 8.místo kata team
2005 – senioři – 5.místo kata team

Josef Pacovský

MČR JKA

2009 – 1.místo kumite st.žáci
2011 – 1. místo kumite junioři
2012 – 1. místo kumite st. dorost
2013 – 1. místo kumite st. dorost, 3. místo kumite junioři
2014 – 1. místo kumite junioři
2015 – 1. místo kumite senioři, 2. místo kumite junioři
2017 – 1. místo kumite individual muži
2018 – 1. místo kumite muži, 8. místo kata muži

ME JKA

2010 – 3.místo kumite 14 let
2011 – 2.kumite team 14-15let,  5.- 8.místo kumite individual
2014 – 3. místo kumite tým junioři
2016 – 3. místo kumite tým junioři 

ME ESKA

2013 – 3. místo kumite tým senior
2014 – 3. místo kumite tým junioři
2015 – 3. místo kumite tým junioři
2016 – 3. místo kumite tým junioři

MS JKA

2014  – 3. místo kumite individual junioři

MS WESKA

2013 – 5. – 8. místo kumite individual senioři

Jitka Nováková

MČR – JKA

1998 – ml. žákyně – 3.místo kata, 3.místo kumite
1999 – st. žákyně – 3.místo kumite, 2.místo kata team
2000 – st. žákyně – 2.místo kata team
2000 – dorostenky – 2.místo kata team
2001 – st. žákyně – 3.místo kata individual
2002 – dorostenky – 1.místo kata team
2002 – juniorky – 1.místo kumite, 1.místo kata team
2003 – juniorky – 1.místo kumite, 3.kata individual
2004 – dorostenky – 1.místo kumite
2004 – juniorky – 1.místo kumite, 1.místo kata team
2005 – juniorky – 1.místo kumite
2005 – seniorky – 3.místo kumite
2006 – seniorky – 2.místo kumite
2010 – seniorky – 1.místo kumite, 6.místo kata

ME – JKA

2004 – juniorky – 2.místo kumite, 1.místo kumite team, 2.místo kata team
2006 – juniorky – 1.misto kumite, 3.místo kumite team
2007 – juniorky – 3.kumite team
2011 – seniorky – 3.kumite team
2012 – seniorky – 5. místo kumite individual, 5. místo kumite tým seniorky

MS WSKA

2005 – juniorky – 5.- 8. místo kumite individual

Jitka Nováková

MČR – JKA

1998 – ml. žákyně – 3.místo kata, 3.místo kumite
1999 – st. žákyně – 3.místo kumite, 2.místo kata team
2000 – st. žákyně – 2.místo kata team
2000 – dorostenky – 2.místo kata team
2001 – st. žákyně – 3.místo kata individual
2002 – dorostenky – 1.místo kata team
2002 – juniorky – 1.místo kumite, 1.místo kata team
2003 – juniorky – 1.místo kumite, 3.kata individual
2004 – dorostenky – 1.místo kumite
2004 – juniorky – 1.místo kumite, 1.místo kata team
2005 – juniorky – 1.místo kumite
2005 – seniorky – 3.místo kumite
2006 – seniorky – 2.místo kumite
2010 – seniorky – 1.místo kumite, 6.místo kata

ME – JKA

2004 – juniorky – 2.místo kumite, 1.místo kumite team, 2.místo kata team
2006 – juniorky – 1.misto kumite, 3.místo kumite team
2007 – juniorky – 3.kumite team
2011 – seniorky – 3.kumite team
2012 – seniorky – 5. místo kumite individual, 5. místo kumite tým seniorky

MS WSKA

2005 – juniorky – 5.- 8. místo kumite individual

Veronika Haová

absolutní mistryně ČR v kombinaci kata – kumite dorostenek 1998

Mistrovství ČR – JKA

1996 – st. žákyně – 1. místo kata
1997 – dorostenky – 2. místo kata, 1. místo kata team
1998 – dorostenky – 1.místo kata, 1. místo kumite, 1. místo kata team

Mistrovství ČR ČSKe

1996 – st. žákyně – 1. místo kata team
1997 – dorostenky – 7.místo kata, 4. místo kata team

Mistrovství světa JKA

1998 – Paříž cadets – 9. – 16. místo kata

Tomáš Novák

Mistrovství ČR – JKA

1997 – st. žáci – 2.místo kata team
1998 – st. žáci – 2.místo kumite, 1.místo kata team
1999 – dorostenci – 1.místo kata team
2000 – dorostenci – 1. místo kata team
2000 – junioři – 1.místo kata team
2001 – dorostenci – 1. místo kata team
2001 – junioři – 2.místo kumite, 1. místo kata team
2002 – junioři – 1.místo kata team
2002 – senioři – 2.místo kata team
2003 – junioři – 3.místo kumite, 1.místo kata team
2003 – senioři – 3.místo kumite, 1.místo kata team
2004 – junioři – 1.místo kumite, 1.místo kata team
2004 – senioři – 2.místo kumite, 1.místo kata team
2005 – senioři – 1.místo kata team

Mistrovství Evropy – ESKA

2000 – junioři – 6.místo kata team
2001 – junioři – 3.místo kumite team, 5. místo kata team
2002 – junioři – 5.místo kata team
2003 – junioři – 5.místo kata team
2003 – senioři – 6.místo kata team
2004 – junioři – 3.místo kumite team, 8.místo kata team

Mezinarodní Turnaje

2004 – senioři – Maďarsko – 2.místo kumite team

Tomáš Starý

Mistrovství ČR – JKA

1997 – ml. žáci – 1.místo kumite
1999 – st. žáci – 1.místo kata team
2002 – dorostenci – 2.místo kumite
2003 – dorostenci – 1.místo kumite
2004 – junioři – 2.místo kumite
2005 – junioři – 3.místo kumite
2005 – senioři – 1.místo kumite
2006 – senioři – 1.místo kumite

Funakoshi Cup

2002 – dorostenci +60Kg – 1.místo kumite

Milan Šoltys

vítěz kombinace kata-kumite 2007, 2008, 2010

Mistrovství ČR – JKA

2006 – mladší žáci – 2. místo kata team
2007 – ml. žáci – 1.místo kumite, 3.místo kata, 5.místo kata tým
2008 – ml. žáci – 1.místo kata, 1.kata team, 2.místo kumite
2009 – st. žáci – 1.kata team, 2.místo kata, 6.místo kumite
2010 – st. žáci – 1.místo kata, 1.kata team, 3.místo kumite
2011 – ml. dorost –  2. místo kata individual, 1. místo kata tým
2012 – ml. dorost – 1. místo kata individual
2013 – st. dorost – 1. místo kata individual junioři, 2. místo kata st. dorost, 3. místo kumite st. dorost
2014 – 1. místo kata junioři, 1. místo kata st. dorost, 2. místo kata tým junioři
2017 – 3. místo kata muži

ME JKA

2008 – 11 let – 6.místo kata
2009 – 12 let – 2. místo kumite team, 3.místo kata, 3.místo kumite, 4. místo kata team
2010 – 12- 13 let – 2.kata team, 3.místo kata individual
2011 – 13 let – 1.místo kata individual
2012 – 14 let – 3. místo kata individual
2014 – 3. místo kata tým junioři
2015 – 17-18 let 3. místo kata individual
2016 – 8. místo kata individual junioři

ME ESKA

2014 – 5. místo kata individual junioři

MS WESKA

2015 – 5. místo kata individual junioři
2017 – 6. místo kata muži

Ondřej Žampach

Mistrovství ČR – JKA

2006 – mladší žáci – 3. místo kumite, 2. místo kata team
2007 – mladší žáci – 3.kata team, 6.místo kata
2008 – mladší žáci – 1.místo kumite, 1.kata team, 3.místo kata
2009 – st. žáci – 1.místo kata team, 3.místo kumite
2010 – st. žáci – 1.místo kumite, 1.kata team
2011 – ml. dorost – 1. místo kumite individual, 1.místo kata tým ml. dorost, 1.místo kata individual         

Mistrovství Evropy JKA

2008 – 11 let – 7.místo kumite
2009 – 12 let – 2. místo kumite team, 4.kata team, 8.místo kata, 5-8.místo kumite
2010 – 12-13 let – 2.místo kata, 2.kata team
2015 – 17-18 let – 4. místo kata individual
2016 – junior – 3. místo kumite tým junioři

Helena Peterová

MČR JKA

2007 – 3.misto kumite st.žákyně, 3.kata team
2008 – 1.místo kata team st.žákyně
2009 – 1.místo kata ml.dorost, 3.misto kumite ml.dor
2010 – 1.místo kata ml.dorost , 3.misto kumite ml.dor
2012 – 2. místo kumite st. dorost, 2. místo kumite juniorky, 1. místo kata tým dorost, 1. místo kata tým juniorky
2013 –  1. místo kumite juniorky, 3. místo kata juniorky

ME JKA

2008 – 3.misto kumite 12-13let, 3.kumite team 12-13let
2009 – 4.kata team 13-14let; 5-8.misto kumite 14let
2010 – 2.místo kata 14 let, 2.kata team 14-15let
2011 – 2. místo kumite team 14-15let, 2. místo kata team 14-15let
2012 – 3. místo kumite tým 16-17 let, 4. místo kata tým 16-17 let
2013 – 3. místo kata individual 17-18 let, 2. místo kata tým 17-18 let

MS WESKA

2013 – 3. místo kumite tým seniorky, 8. místo kata tým junioři – juniorky sloučená kategorie

Miroslav Merfait

MČR – JKA

vítěz kombinace kata-kumite 2008

2005 – starší žáci – 2. místo kata team
2006 – starší žáci –  1.místo kumite, 1.kata team
2007 – starší žáci –  2.místo kata ,3.místo kumite  
2008 –  mladší dorost –  1.místo kumite 2.místo kata individual, 1.kata team
2009 – st. dorost  – 4.místo kata., 5.místo kata individual junioři
2010 – st. dorost – 2.místo kata individual, 3.kumite  individual,  2.místo kata junioři

ME – JKA

2005 – 12 let – 5.- 8. místo kumite
2007 – 3.místo kata team
2010 – 3.kata team cadeti
2014 – 3. místo kata tým junioři

Matěj Formánek

Mistrovství ČR JKA

2006 – 2.kata team ml.ž, 6.místo kumite ml.ž
2007 – 3.kata team st.ž.
2008 – 3.místo kumite st.ž.
2009 – 8.místo kata ml.d.
2011 – 3. místo kumite st. dorost, 4. místo kata st. dorost
2012 – 1. místo kata st. dorost, 3. místo kata junioři
2013 –  1. místo kata tým junioři
2014 – 3. místo kata tým junioři, 2. místo kata tým senioři 

ME JKA

2014 – 3 místo kata junioři

Michaela Procházková

MČR JKA

2009 – 3.misto kumite st.dorost, 3.misto kumite juniorky
2010 – 2.misto kumite juniorky, 3.misto kumite st.dorost

ME ESKA

2010 – 2. místo kumite team juniorky

Petra Provazníková

Mistrovství ČR JKA

2008 – 1.kata team ml.ž, 6.místo kata ml.ž
2010 – 3.kata team st.ž, 3.misto kumite st.ž, 5.místo kata st.ž
2011 – 1. místo kumite st. žákyně, 1. místo kata tým, 2. místo kata individual
2012 – 1. místo kumite st. dorost, 1. místo kata tým
2013 – 1. místo kumite ml. dorostenky
2014 – 1. místo kumite st. dorostenky, 2. místo kumite juniorky, 3. místo kata st. dorostenky

ME JKA

2010 –  3.místo kumite team 11let
2011 –  1.misto kumite individual 12let, 2. kata team 12-13let
2012 – 1. místo kumite tým, 3. místo kata tým, 4. místo kata individual 13-14 let
2013 – 1. místo kumite individual 14-15 let, 1. místo kumite tým, 4. místo kata tým
2014 – 3. místo kumite tým 

MS JKA

2014 – 8-16. místo kata indvidual

Lenka Horáčková

Mistrovství ČR- JKA

vítězka kombinace kata-kumite pro rok – 2009

2005 – mladší žákyně – 3. místo kata team, 7. Místo kumite
2006 – mladší žákyně -2. místo kata team
2007 – mladší žákyně- 3.misto kumite, 7. Místo kata, 1. místo kata team
2008 – starší žákyně – 1.kata team, 6. Místo kata
2009 – starší žákyně – 1.kata team, 3.místo kata, 3.misto kumite
2010 – ml.dorost – 1.kata team, 7. místo kata
2011 – dorostenky –1. místo kata tým, 4. místo kata
2012- 1. místo kata tým  st. dorostenky, 3. místo kumite st. Dorostenky, 1. místo kata tým juniorky

ME- JKA

2007 – 8. místo kata, 5. Místo kumite
2008 – 8. místo kata, 4. místo kata team
2009 – 14 let – 4.místo kata team, 6. Místo kata
2010 – 15 let – 2. místo kata team
2011 – 14 – 15 let – 2. místo kata, 2. místo kata team
2012- cadets- 4. Místo kata team
2013 – 17-18 let – 2. místo kata tým

MS WESKA 

2013 –  8. místo kata tým junioři-juniorky sloučená kategorie

Robert Lisý

Mistrovství ČR JKA

2008 – 1.kata team ml.ž
2009 – 1.kata team st.ž, 3.místo kumite st.ž
2010 – 1.kata team st.ž, 7.místo kumite st.ž, 7.místo kata st.ž
2011 – 1. místo kata tým ml. dorost
2012 – 3. místo kumite ml. dorost
2013 –  3. místo kata st. dorost 

ME JKA

2008 – 5.místo kumite 12let, 7.místo kata 11let
2009 – 5-8.místo kumite 13let
2012 – 3. místo kata individual

Radek Krejčí

MČR JKA

2011 –  2. místo kumite st. žáci
2013 – 2. místo kumite ml. dorost

ME  JKA

2010 – 2.místo kumite individual 11let, 3.místo kumite team 11.let
2013 – 3. místo kumite tým 14-15 let
2014 – 3. místo kumite individual 15 let, 3. místo kumite tým 15-16 let
2016 – 3. místo kumite individual 17 let, 3. místo kumite tým 17 let

Pavel Zach

MČR JKA

2014 – 3. místo kumite ml. dorost, 3. místo kata ml. dorost
2015 – 3. místo kumite junioři, 3. místo kumite st. dorost
2018 – 3. místo kumite junioři, 7. místo kata muži, 5. místo kumite muži, 2. místo kata tým junioři

ME JKA

2015 – 4. místo kata individual 16-17 let
2016 – 3. místo kata individual 17-18 let, 3. místo kumite tým 17-18 let
2017 – 3. místo kumite tým junioři
2019 – 5-8. místo kumite junioři
2019 – 2. místo kumite tým junioři

ME ESKA

2015 – 3.  místo kata individual, 3. místo kumite individual
2018 – 3. místo kumite tým junioři

ME WESKA

2017 – 3. místo kumite tým junioři

MS JKA

2014 – 8. místo kata indvidual

Mezinárodní turnaje

Magdeburk JKA Cup 2017 – 2. místo týmy
Fujimara Cup 2018 – 1. místo kata junioři, 3. místo kumite junioři, 4. místo kata senioři
Fujimara Cup 2019 – 3. místo kumite senioři, 4. místo kata senioři

Markéta Brožová

Mistrovství ČR JKA

2008 – 1.místo kata, 1.místo kumite
2009 – 1.místo kata, 1.místo kumite masters
2010 – 1.kata team masters, 2.místo kata, 3.místo kumite masters, 2.kata team seniorky
2012 – 1. místo kumite, 2. místo kata individual mastrers
2013 – 1. místo kumite, 1. místo kata masters

ME JKA

2011 – 1.místo kumite, 1.místo kata veterans
2012 – 2. místo kumite , 2. místo kata veterans
2013 – 1. místo kumite, 1. místo kata veterans

Lucka Hybšová

MČR

2013 – 2. místo kumite ml. dorostenky, 3. místo kata ml. dorost

ME JKA

2013 – 1. místo kumite tým 14-15 let, 4. místo kata tým
2014 – 3. místo kumite tým 16 let

ME ESKA

2014 – 7. místo kata individual cadets

Anežka Dolanská

MČR JKA

2012 – 3. místo kata tým ml. žákyně
2013 – 1. místo kata tým st. žákyně
2014 – 1. místo kata tým st. žákyně
2015 – 2. místo kumite ml. dorostenky

ME JKA

2015 – 1. místo kumite tým 14-15 let, 3. místo kumite individual 14 let
2016 – 3. místo kata tým 15-16 let

Jiří Boháč

MČR JKA

2011 – 3. místo kumite ml. žáci, 4. místo kata ml. žáci
2014 – 1. místo kata st. žáci
2015 – 1. místo kata ml. dorost, 3. místo kumite ml. dorost
2017 – 3. místo kata individual st. dorost
2018 – 1. místo kata st. dorost, 1. kata tým st. dorost, 3. kumite st. dorost, 2. kata tým junioři

ME JKA

2012 – 3. místo kata tým 12-13 let, 4. místo kata individual
2015 – 3. místo kumite individual 14 let
2016 – 4. místo kata tým 15-16 let
2018 – 1. místo kumite tým cadeti

ME ESKA

2016 – 5. místo kata individual kadets
2017 – 6. místo kata individual kadets, 8. místo kumite individual kadets
2018 – 3. místo kumite cadeti, 3. kumite tým cadeti

ME WESKA

2017 – 6. místo kata individual kadets, 8. místo kumite individual kadets

Mezinárodní turnaje

2017 – Bottrop CUP JKA – 1. místo kumitetým junioři, 2. místo kumite individual junioři
2018 – Fujimara Cup – 1. místo kumite cadeti, 3. místo kumite junioři, 3. místo kata junioři
2018 – Bottrop CUP JKA – 2. místo kumite (16-17), 2. místo kumite tým (14-17), 2. místo kata (16-17)
2019 – Fujimara Cup – 5. místo kumite senioři

Adam Kříž

ME JKA

2014 – 2. místo kata tým 12-13 let
2015 – 3. místo kata individual 13 let
2016 – 4. místo kata tým 14-15 let
2017 – 2. místo kata individual st. dorost, 1. místo kata tým st. dorost, 3. místo kumite individual st. dorost

MČR JKA

2016 – 3. místo kata ml. dorost, 2. místo kata tým ml. dorost
2017 – 2. místo kata individual st. dorost, 1. místo kata tým st. dorost, 3. místo kumite individual st. dorost

Aneta Zítková

MČR JKA

2011 – 1. místo kata individual 3. místo kumite mini. žákyně
2012 – 1.místo kumite individual 1. místo kata m. žákyně,1.místo kata tým
2013 – 1. místo kata tým ml. 2. místo kata individual
2014 – 1. místo kata tým ml. žákyně, 2. místo kata tým
2015 – 2. místo kumite st. žákyně, 2.místo kata st. žákyně,1.místo kata tým
2017 – 1. místo kata ml. dorostenky, 2. místo kata team ml. dorostenky
2018 – 2. místo kata ml. Dorostenky, 2. místo kata tým dorostenky
2019 – 3. místo kata tým (14-17), 5. místo kumite dorostenky, 7. místo kata dorostenky

ME JKA

2011 – 3. místo kata individual 9let
2012 – 2. místo kata individual 9 let
2013 – 3. kata individual 10-11 let, 4. místo kata tým 11-12 let
2014 – 3. místo kumite tým 10-11 let
2015 – 2. místo kumite tým 12-13 let, 2. místo kata tým, 5. místo kata individual, 5. – 8. místo kumite individual
2016 – 1. místo kumite tým 13-14 let, 4. místo kata tým, 5.- 8. místo kumite individual
2018 – 3. místo kata 15 let, 3. místo kumite tým 14-15
2019 – 2. místo kata 16 let

MS JKA

2017 – 5 . místo kumite 14 – 15 let

MS ESKA

2017 – 3. místo kumite individual youth , 6. místo kata individual youth, 7. místo kata kadets
2018 – 3. místo kata youth, 5. místo kumite youth

Mezinárodí turnaje

2018 – Fujimara Cup – 1. místo kata youth, 3. místo kata cadetky
2018 – Grand prix Kadaň – 4. místo kata (15-16), 2. místo kata tým (15-16), 1. místo kumite tým
2018 – GP North Bohemia – 2. místo kumite (14-15), 3. místo kata tým (14-17)
2018 – CAOKK Czech Open – 2. místo kata dorostenky, 3. místo kumite dorostenky, 2. místo kata tým, 2. místo kumite rotace
2018 – Grand prix Kadaň – 2. místo kata (16-17), 1. místo kumite tým

Eliška Hurdálková

MČR JKA

2009 – 3.kata team ml.žákyně
2010 – 2.kata team ml.ž
2011 – 1. místo kata tým ml. žákyně, 2. místo kata individual
2012 – 1. místo kata tým ml. žákyně
2013 – 1. místo kata tým st. žákyně
2014 – 1. místo kata tým st. žákyně

ME JKA

2011 – 1.místo kata 9 let, 3.místo kumite individual 9let
2012 – 1. místo kata individual, 10 let, 3. místo kumite individual 10 let, 3. místo kata tým 10 let
2015 – 2. místo kata tým 14 – 15 let
2016 – 3. místo kata tým 15-16 let

dav

Jakub Drápalík

MČR JKA

2011 – 1. místo kata tým žáci – 9 let
2012 – 1. místo kata tým m. žáci
2015 – 2. místo kata tým st. žáci
2017 – 1. místo kata tým ml. dorostenci, 3. místo kata individual ml. dorostenci
2019 – 5. místo kata st. Dorostenci, 5. místo kumite st.dorost, 1. místo kata tým

ME JKA

2013 – 3. místo kata tým 10 let
2014 – 2. místo kumite tým, 3. místo kumite individual 11-12 let
2015 – 2. místo kumite individual 12 let, 5 – 8. místo kata individual
2016 – 3. místo kumite tým 13-14 let, 3. místo kata tým 13-14 let

Mezinárodní turnaje

2018 – Grand prix Kadaň – 3. místo kata (15-16), 2. místo kata tým (16-17)

Tomáš Novotný

MČR JKA

2015 – 2. místo kata individual minižáci, 2. místo kata tým
2017 – 3. místo kata individual mL. žáci, 4. místo kumite individual, 1. místo kata tým ML. ŽÁCI
2018 – 1. místo kata st. Žáci, 5.místo kumite st.žáci, 5. místo kata tým
2019 – 5. místo kumite st.žáci

ME JKA

2016 – 1. místo kumite tým 10-11 let, 5.- 8. místo kumite 10 let
2018 – 3. místo kumite 12 let, 4. místo kata 12 let, 3. místo kata tým 12-13
2019 – 3. místo kata 13 let, 1. místo kumite tým

MS JKA

2017 – 7. místo (finále) kata individual 11-12 let

Mezinárodní turnaje

2019 – Grand prix Kadaň – 5. místo kata (12-13), 3. místo kata tým

Daniel Beneš

Absolutní mistr republiky pro rok 2009

Mistrovství ČR – JKA

2007 – ml. žáci – 3. místo kata team
2008 – ml. žáci – 3. místo kata team, 5. místo místo kata
2009 – ml. žáci – 1. místo kata team, 2. místo kata, 3. místo kumite
2010 – ml. žáci – 2.místo kata, 2.místo kata team, 3.místo kumite
2011 – 2. místo kata st. žáci, 3. místo kumite st. žáci
2012 – 1. místo kumite st. žáci, 1. místo kata st. žáci, 1. místo kata tým st. žáci
2013 – 1. místo kat ml. dorost, 1. místo kata tým ml. dorost
2014 – 1. místo kumite ml. dorost, 1.místo kata ml. dorost, 2. místo kata tým ml. dorost
2015 – 1. místo kata st. dorost, 2. místo kata junioři

Mistrovství Evropy JKA

2008 – 10 let – 3.místo kumite
2009 – 11 let – 5-6.místo kata
2010 – 11-12 let – 2.místo kata 12let, 2.kata team, 3. místo kumite team
2011 – 12 let – 4.místo kata, 4.kata team
2012 – 1. místo kata tým 12-13 let, 2. místo kata individual 13 let
2013 – 2. místo kata tým 14-15 let
2014 – 1. místo kata tým 15 let
2015 – 1. místo kata individual 16-17 let, 1. místo kata tým 16-17 let
2016 – 1. místo kata individual 18 let, 1. místo kata tým 17 -18 let

Mezinárodní turnaje

2007 – 12 let – 5.místo kata, 5.místo kumite
2008 – 11 let – 2.kata team, 5.místo kumite, 7.místo kata
2009 – 7-12 let – 2.místo kata, 2.kata team, 6.místo kumite

Tien Nguyen

Mistrovství ČR – JKA

2018 – 2. místo kata st. Dorost, 1. místo kata tým st. Dorost, 2. místo kata tým junioři

Mistrovství Evropy JKA

2018 – 2. místo kata 17 let

Mezinárodní turnaje

2018 – JKA CUP BOTTROP – 1. místo kata cadeti
2018 – GP North Bohemia – 1. místo kata (16-17)

Michaela Kalinová

Mistrovství ČR – JKA

2018 – 5. místo kata ml. Dorostenky, 2. místo kata tým dorostenky
2018 – 5.místo kata dorostenky, 3. místo kata tým (14-17)

ME JKA

2018 – 5-8. místo kata 16 let, 1. místo kata tým (16-17)

ESKA

2018 – 7. místo kata youth

Mezinárodní turnaje

2018 – Grand prix Kadaň – 3. místo kumite (15-16), 6. místo kata (15-16), 2. místo kata tým (15-16)
2018 – GP North Bohemia – 5. místo kata (14-15), 3. místo kata tým (14-17)
2018 – CAOKK Czech Open – 3. místo kata dorostenky, 4. místo kumite dorostenky, 2. místo kata tým, 2. místo kumite rotace
2019 – Grand prix Kadaň – 5. místo kata (16-17), 5. místo kumite (16-17), 1. místo kata tým (16-17)

Marie Čadová

Mistrovství ČR – JKA

2018 – 6. místo kata ml.dorostenky, 3. místo kumite ml.dorostenky

ME JKA

2018 – 2. místo kumite 14 let, 3. místo kumite tým 14-15, 3. místo kata 14 let
2019 – 1. místo kumite 15 let

ESKA

2018 – 9. místo kumite youth

Mezinárodní turnaje

2018 – Grand prix Kadaň – 5. místo kata (13-14), 1. místo kumite (13-14), 1. místo kumite tým
2018 – Fujimara Cup – 3. místo kata youth
2018 – JKA CUP BOTTROP – 2. místo kumite (14-15)
2019 – CAOKK Czech Open – 2. místo kata tým, 2. místo kumite rotace
2019 – Fujimara Cup – 2. místo kata U18, 2. místo kumite U18
2019 – Grand prix Kadaň – 2. místo kata (14-15), 2. místo kumite (14-15), 1. místo kumite tým

Leoš Vedral

Mistrovství ČR – JKA

2018 – 2. místo kumite (14-15)
2018 – 2. místo kumite tým junioři

ME JKA

2018 – 3. místo kata tým (12-13)
2019 – 5-8. místo kumite 14 let

Mezinárodní turnaje

2018 – JKA CUP BOTTROP – 2. místo kumite tým (14-17)
2018 – GP North Bohemia – 5. místo kumite dorostenci
2019 – CAOKK Czech Open – 1. místo kumite dorostenci, 1. místo kumite junioři
2019 – Grand prix Kadaň – 3. místo kumite tým
2019 – Fujimara Cup – 1. místo kumite U16

Lukáš Sirotek

Mistrovství ČR – JKA

2018 – 2. místo kata tým ml.dorost
2019 – 2. místo kumite tým junioři

ESKA

2018 – 9. místo kumite youth

ME JKA

2018 – 3. místo kata tým (12-13)

Mezinárodní turnaje

2018 – JKA CUP BOTTROP – 1. místo kumite (14-15), 2. místo kumite tým (14-17)
2018 – Grand prix Kadaň – 2. místo kumite (13-14)
2019 – Fujimara Cup – 5. místo kumite U16
2019 – CAOKK Czech Open – 3. místo kumite dorostenci
2019 – Grand prix Kadaň – 6. místo kumite (14-15), 3. místo kumite tým 14-15

Jiří Krejcar

Mezinárodní turnaje

2018 – JKA CUP BOTTROP – 2. místo kumite (14-15), 2. místo kumite tým (14-17)
2018 – Grand prix Kadaň – 1. místo kumite (14-15), 3. místo kumite tým 14-15
2019 – Fujimara Cup – 5. místo kumite U16
2019 – CAOKK Czech Open – 2. místo kumite dorostenci, 3. místo kumite tým 14-15

Janek Šimon

Mezinárodní turnaje

2018 – Grand prix Kadaň – 1. místo kata (13-14), 2. místo kata tým (14-15)

Matěj Fabián

Mistrovství ČR – JKA

2018 – 3. místo kata ml.dorostenci, 2. místo kata tým

ME JKA

2019 – 3. místo kata tým

Mezinárodní turnaje

2018 – Grand prix Kadaň – 2. místo kata tým (14-15)
2019 – Grand prix Kadaň – 1. místo kata tým

Viktorka Mašková

Mistrovství ČR – JKA

2018 – 3. místo kumite st. Žákyně, 4. místo kata st. Žákyně, 2. místo kata tým

ME JKA

2018 – 3. místo kumite tým (12-13)
2019 – 1. místo kumite 12 let, 2. místo kata 12 let, 1. místo kumite tým

Mezinárodní turnaje

2018 – Grand prix Kadaň – 3. místo kumite (11-12), 2. místo kata (11-12), 1. místo kata tým (11-12)
2019 – Grand prix Kadaň – 1. místo kumite (12-13), 1. místo kata tým (16-17)

Marie Dobsová

Mistrovství ČR – JKA

2018 – 2. místo kata ml. Žákyně, 2. místo kata tým
2019 – 7. místo kumite ml.žákyně

ME JKA

2018 – 3. místo kumite tým (12-13)
2019 – 1. místo kumite tým

Mezinárodní turnaje

2018 – Grand prix Kadaň – 3. místo kata (9-10), 1. místo kumite (9-10), 1. místo kata tým (11-12)
2018 – GP North Bohemia – 5. místo kumite ml.žákyně
2019 – Grand prix Kadaň – 2. místo kumite 11-12, 4. místo kata 11-12, 1. místo kata tým, 1. místo kumite tým