SK SHOTOKAN NERATOVICE

pořádá

NÁBOR DO ODDÍLŮ:

Sportovní přípravka -  věk 5 – 7 let            

Sportovní karate -  věk: 8 – 18 let

Karate pro dospělé – věk od 20 let a výš

Kdy: Každé pondělí a středu od 16 – 18 hodin v tělocvičně 3. ZŠ 28. října 1157      

 

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA S RODIČI VE STŘEDU 10. 9. OD 16 – 18 HOD V TĚLOCVIČNĚ

 

NÁBOR JE OTEVŘEN CELOROČNĚ.


  • Proč se zapsat k nám?

V Neratovicích působíme již 26 let, a patříme nejen k největším, ale i nejúspěšnějším sportovním klubům ve městě a okolí.

Potvrzením naší práce s dětmi a mládeží je, že máme v klubu celkem sto třicet dětí ve věku od šesti do osmnácti let. A dalších téměř padesát ve starších věkových skupinách.

 

  • Co vám můžeme nabídnout?

Partu bezvadných lidí, kteří mají stejné zájmy a cíle. Kteří se znají od dětství, a vytváří si pevné přátelské vztahy až do dospělosti.

Kamarádskou atmosféru a pohodu. Nejsme jen sportovní klub, jsme rodina.

Profesionální a osobní přístup. Ke každému z našich žáků si vytváříme osobní vztah.  Nepreferujeme jedince, a neděláme to pro peníze. Nevadí nám, pokud se rodiče na trénincích dívají, jak s dětmi pracujeme.

 

  • Jaké máte u nás výhody?

Naší filozofií je umožnit cvičit karate každému. A protože patříme k největším klubům, můžeme si dovolit nejen kvalitní trenéry, ale i zázemí a výhody. Vlastní tatami, vlastní tělocvičnu, vlastní mikrobus. Vlastní sportovní vybavení. Naši členové mají zdarma každý třetí trénink v týdnu, individuální tréninky a kempy. Mají hrazenou dopravu na soutěže, a zajištěné ubytování a poplatky. Sourozenci a členové rodin získávají další finanční výhody.

Tréninky

pondělí 16.00 - 17.00
středa 16.00 - 17.00
pátek 16.00 - 17.00 nepovinný trénink

K zlepšení motoriky, koncentrace a kondice dochází pouze při absolvování dvou a více tr. jednotek v jednom týdnu! Trénink jednou v týdnu vám nic nepřináší.

Ke stažení: Přihláška do oddílu Neratovice (doc)

Nahoru