SK SHOTOKAN HLOUBĚTÍN

tradice – profesionalita – perspektiva – výsledky

pořádá

NÁBOR DO ODDÍLŮ:

Sportovní přípravka -  věk 4 – 6 let

Sportovní karate -  věk: 7 – 18 let

Kdy: každé úterý a čtvrtek od 17 hod do 18.30

Kde: v hale bazénu Hloubětín

 

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA S RODIČI ČTVRTEK 11. 9. OD 17 HOD V HALE.

 

NÁBOR JE OTEVŘEN CELOROČNĚ.


  • Proč se zapsat k nám?

V Hloubětíně působíme již 14 let, a patříme k nejúspěšnějším sportovním klubům ve městě. Potvrzením naší práce s dětmi a mládeží je, že máme v klubu celkem sto třicet dětí ve věku od šesti do osmnácti let. A dalších téměř padesát ve starších věkových skupinách.

 

  • Co vám můžeme nabídnout?

Partu bezvadných lidí, kteří mají stejné zájmy a cíle. Kteří se znají od dětství, a vytváří si pevné přátelské vztahy až do dospělosti.

Kamarádskou atmosféru a pohodu. Nejsme jen sportovní klub, jsme rodina.

Profesionální a osobní přístup. Ke každému z našich žáků si vytváříme osobní vztah.  Nepreferujeme jedince, a neděláme to pro peníze. Nevadí nám, pokud se rodiče na trénincích dívají, jak s dětmi pracujeme.

 

  • Jaké máte u nás výhody?

Naší filozofií je umožnit cvičit karate každému. A protože patříme k největším klubům, můžeme si dovolit nejen kvalitní trenéry, ale i zázemí a výhody. Vlastní tatami, vlastní tělocvičnu, vlastní mikrobus. Vlastní sportovní vybavení. Naši členové mají zdarma každý třetí trénink v týdnu, individuální tréninky a kempy. Mají hrazenou dopravu na soutěže, a zajištěné ubytování a poplatky. Sourozenci a členové rodin získávají další finanční výhody.

Tréninky

úterý 17.00 - 18.00
čtvrtek 17.00 - 18.00

K zlepšení motoriky, koncentrace a kondice dochází pouze při absolvování dvou a více tr. jednotek v jednom týdnu! Trénink jednou v týdnu vám nic nepřináší.

Ke stažení: Přihláška do oddílu Hloubětín (doc)

Nahoru