Trenéři klubu

Sensei a hlavní instruktor klubu

Zbyšek Petržílek 4. Dan JKA WF. Mezinárodní instruktor JKA WF D, mezinárodní rozhodčí JKA C, mezinárodní zkušební komisař D. Dvojnásobný mistr a vicemistr kata a kumite JKA ČR.

Trenéři:

Linda Priškinová – Kasíková

Mistr Evropy kumite ženy. Vícenásobná mistryně ČR kata i kumite a kata tým. vícenásobná finalistka MS JKA. Vicemistryně světa kumite WESKA, vícenásobná medailistka kumite ME JKA.

Josef Voráček ml.

Vícenásobný mistr kata i kumite a kata tým JKA ČR. 5. místo MS JKA Tokio. Medailista ME ESKA kumite. Vícenásobný semifinalista ME ESKA kata.

Jiří Boháč

Vícenásobný mistr ČR kata i kumite a kata tým. 5. místo kumite junioři MS WESKA, 1. místo ME kumite tým, vícenásobný medailista ME JKA, vícenásobný medalista Fujimura Cup Swiss a JKA CUP Bottrop a dalších mezinárodních soutěží.

Tomáš Plachý

Vícenásobný mistr ČR, trojnásobný mistr Evropy a vícenásobný medailista ME JKA.

Aneta Zítková

Vícenásobná mistryně ČR kata, kumite a kata tým, vícenásobná medailistka ME JKA a ESKA. Vícenásobná medailistka Fujimura CUP Swiss a JKA CUP Bottrop a dalších mezinárodních soutěží.

Marie Čadová

Vícenásobná mistryně ČR kata, kumite a kata tým, 1 a 2. místo kumite na ME JKA. 3. místo kumite na MS WESKA. Vícenásobná medailistka ME JKA. Vícenásobná medailistka Fujimura CUP Swiss a JKA CUP Bottrop a dalších mezinárodních soutěží.

Leoš Vedral

Vícenásobný mistr ČR kumite, vicenásobný vítěz a medailista Fujimura CUP Swiss a JKA CUP Bottrop a dalších mezinárodních soutěží.

Michaela Kalinová

Vícenásobná mistryně ČR kata, kumite a kata tým. 1. místo ME JKA kata tým, vícenásobná medailistka ME JKA, semifinalistka ME ESKA a vícenásobná medailistka z dalších mezinárodních soutěží.

Jiří Kliner 1. dan JKA WF dlouholetý trenér klubu, organizátor klubových výletů a akcí pro děti a rodiče.