Privátní Dojo SK

Malé Dojo

Privátní dojo SK Shotokan vzniklo v suterénu činžovního domu. Vzhledem k tomu, že jsme museli v podstatě vybudovat z nebytových prostor bytové, stála celková rekonstrukce značné finanční prostředky. Původní sklad uhlí pro kotelnu domu se včetně podlahy zrekonstruoval na místnost, kde v první části byla posilovna, šatna a sociálka. A v druhé části potom vlastní cvičební plocha (dojo) s dřevěnou podlahou pokrytou tatami. V roce 2011 se uvolnili další prostory, a tak jsme rozhodli „malé dojo“zvětšit. Dojo se přestěhovalo do nové větší vedlejší místnosti cca 180 m2, a do uvolněných prostor se nastěhovala posilovna, do které se nakoupili nové stroje a vybavení.

Dojo i posilovna slouží nejen pro přípravu státní reprezentace ČR, SCM a TM. Ale i pro další oddíly klubu – Karate Pro Dospělé, ale i pro užší veřejnost. Pro tu zde pořádáme skupinové lekce kruhových tréninků a Tabaty. Využít zde můžete boxovací pytle, boxovacího panáka a válec. Ve vybavení jsou kettlebely, medicinbaly, jednoruční a nakládací činky, lana a palice s pneumatikou, švihaldla a expandery, bulharské pytle, překážky, bedny. Na čelní straně jsou zrcadla a celá plocha je opět kvůli bezpečnosti pokryta tatami.

V posilovně najdete stroje a činky pro posilování všech svalových skupin. V sekci kardio je běžecký pás a eliptický trenažer a dvě profi spininková kola. Výhodou je, že zde vás nikdo neokukuje a můžete si přijít zacvičit kdy chcete a máte na tady svůj klid.