28 LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KLUBU RS LITES BOROVICE 2023

Publikoval(a) Sensei dne

Soustředění je organizováno jako letní tábor s výukou karate.
Cvičí se ve dvou místnostech uvnitř hotelu, v učebně a zrcadlovém sále. A ve velkém párty stanu venku. Všechny cvičebních plochy jsou s tatami. Cvičí se i venku na písku, a na udržovaných trávnících areálu.
Účastníci soustředění budou rozděleny do tréninkových skupin podle věku a technické vyspělosti. Tréninky jsou zaměřeny na technický rozvoj a na zlepšení fyzické kondice. Výkonnostní oddíly cvičí 3 x denně. Ostatní 2 x denně.
Po celou dobu soustředění probíhá pokračování celotáborové klanové hry. Mezi tréninky a po trénincích se o děti starají vedoucí kteří mají připraveny sportovní a dovednostní soutěže. Je naplánován výlet, večerní bojovka, oheń a diskotéka. Na konci soustředění proběhnou zkoušky na stupně technické vyspělosti.

Význam soustředění spočívá nejen v počtu tréninkových jednotek za dobu soustředění. Dalším pozitivním faktorem je formování kolektivu dětí, mládeže a dospělých. Vícefázové tréninky umožňují účastníkům individuální rozvoj a posouvají jejich psychickou a fyzickou výkonnost podstatně dál oproti těm, kteří trénují jen např. dvakrát v týdnu.
Poslední noc soustředění bude tradiční společné setkání dětí, rodičů a přátel klubu.
Soustředění je otevřené i pro členy u jiných oddílů a klubů jako každý rok.

Kategorie: Aktuality