Velikonoční Shotokan CUP 2023

Publikoval(a) Sensei dne

Velikonoční Shotokan CUP 2023

V sobotu 15.4. jsme pořádali další motivační turnaj pro členy klubu z oddílů Neratovic, Hloubětína a Líbeznic. 108 startujících, 375 startů kata a kumite.

Velké poděkování všem, kteří se zapojili do přípravy tělocvičny, balíčkování a pořadatelské činnosti. Velké poděkování všem, kteří přispěli věcnými dary, nápoji a občerstvením jak pro děti, tak pro rozhodčí. Velké poděkování panu Karlovi Pazderovi za nový losovací program. Velké poděkování i všem rozhodčím, kteří neměl zrovna lehkou práci a měli možnost vyzkoušet v praxi jaké to je na soutěži z pohledu rozhodčího.😊

Vyhlášení ankety nejúspěšnější sportovec mělnicka 2022

Do TOP desítky sportovců se byli zařazení dva členové klubu – Leoš Vedral 3. místo a první místo v počtu hlasujích. Anet Zítková 7. místo . Gratulujeme a jsme na vás patřičně hrdí 🙂

Mezinárodní turnaj HEART CUP TREVIZO

V rámci přípravy na ME JKA, které proběhlo na začátku dubna ve Švýcarsku, jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje v Itálii. V konkurenci 900 závodníků ze sedmi států proběhlo celkem 1267 zápasů kata a kumite. Domů jsme přivezli 3x zlato, 1x stříbro, 5x bronz.

1.místo kumite juniorky -55kg Máňa Čadová, 1.místo kumite junioři -70kg Leoš Vedral, 1.misto kata juniorky Zuzana Sokolová, 2.místo kumite cadeti -65kg Kryštof Petržílek, 3.místo kumite juniorky BRH Máňa Čadová, 3. místo kumite juniorky BRH Zuzana Sokolová, 3.místo kumite junioři BRH Jirka Krejcar, 3.místo kumite junioři +75kg Ondra Pazdera, 3.místo kumite junioři +75kg Lukáš Sirotek.

V celkovém pořadí států jsme skončili s osmi závodníky třetí, a šestí v pořadí klubů z devadesáti zúčastněných klubů.

MISTROVSTVÍ EVROPY JAPAN KARATE ASSOCIATION 2023 SURSEE/SWISS

Z našeho klubu se do užší nominace státní reprezetace JKA ČR dostali Leoš Vedral kumite individual junioři a kumite tým junioři. Anet Zítková – kata a kumite individual juniorky a kumite tým juniorky. Máňa Čadová kumite individual juniorky a kumite tým juniorky. Jirka Krejcar kumite individual a kumite tým junioři. Velkou smůlu měl Leoš Vedral, který se vzhledem k nástupu na operaci kolene, ve finále bohužel letošního ME nakonec nemohl zúčastnit.

Výsledky členů klubu: 1.místo kumite tým juniorky Máňa Čadová, 1. místo kumite tým juniorky Anet Zítková, 3. místo kumite tým junioři Jirka Krejcar. 5. místo kumite individual junioři Jirka Krejcar, 5. místo kumite individual juniorky Máňa Čadová.

Státní reprezentace JKA Czech Republic dokázala vybojovat celkem 7 x 1 místo, 5 x 2. místo a 5 x třetí místo. K tomu ještě další umístění do osmičky, v hodnocení států jsme obsadili 1. místo.

Kategorie: Aktuality