Publikoval(a) Sensei dne

VELMI ÚSPĚŠNÝ ROK 2022

VÝSLEDKY – od pololetí letošního roku jsme na dvou ME, jednom MS a jednom mezinárodním turnaji dokázali vybojovat celkem devět zlatých medailí. Z toho dva tituly mistrů světa z MS WSKA , dva tituly mistrů Evropy z ME ESKA, tři stříbrné a šest bronzových medailí.

Na mistrovství České republiky JKA 2022 jsme vybojovali celkem 5 titulů, 5 titulů vicemistrů ČR, šest bronzových medailí a sedm čtvrtých míst. Národní poháry JKA – 11 x zlato, 10 x stříbro a 8 x bronz.

Úspěšní jsme byli i na soutěžích svazu SKIF, kde se nám na MČR SKIF ČR podařilo vybojovat celkem 12 x titul mistů ČR, 4 x 2 místo a 9 x třetí. Na GP SKIF jsme vybojovali 6 x 1. místo, 6 x 2. místo a 6 x 3. místo. Na Národních pohárech jsme získali celkem 12 x zlato, 5 x stříbro a 8 x bronz. Z ME SKIF 2022 jsme přivezli dvě třetí místa.

Zkoušky – v letošním roce složilo sedm členů z A týmu klubu zkoušku na 1. a 2. Dan. A dalších sto dvacet členů klubu složilo zkoušky od bílého do hnědého pásu.

Letošních tří soustředění klubu se zúčastnilo 365 členů klubu všech věkových kategorií. Díky rozvolnění nezákonných opatření, jsme se mohli opět setkat s dětmi, rodiči a kamarády u táborového ohně. A vyšli i tři výlety a jedna voda.

JSME TÝM. JSME RODINA. JSME SHOTOKAN NERATOVICE. 😊

Kategorie: Aktuality