Publikoval(a) Sensei dne

Nejprve mi dovolte, aby jsem všem členům naší karatistické rodiny i jejich blízkým. Všem lidem na společné cestě, a všem lidem dobré vůle popřál do nového roku jen to dobré.

Info Mikulajda –  mikulášského turnaje se zúčastnilo přes sto třicet závodníků z tří oddílů klubu, z Nerátek, Hloubětína a Líbeznic. Tyhle motivační klubové turnaje pořádáme už přes dvacet pět let. Děti se na nich naučí nejen jak na tatami nastoupit, kdy a jak pozdravit soupeře a rozhodčí. Ale i to, jak překonat nervozitu a strach. Anebo, jak se vyrovnat i s případnou porážkou. Proto jsou pro začínající závodníčky tak důležité. Rozhodčí „většinou z týmu aktivních závodníků“ si zase mají možnost vyzkoušet jaké to je z druhé strany, z pohledu rozhodčího. Velké poděkování rodičům, kteří přispěli věcnými dary, nebo přinesli pro děti občerstvení a nápoje. Poděkování samozřejmě patří i rozhodčím a pořadatelů, stejně jako rodičům, kteří si na turnaj důležitý pro rozvoj dětí udělali čas, a přišli své děti podpořit. Doufám, že se vám turnaj líbil.

3. Členské příspěvky a variabilní symboly plateb.

Členské příspěvky ve výši 3.000 Kč na 2. pololetí prosím zaplaťte na klubové konto 468 637 349/0800 do konce ledna.  Přípravka Neratovice 2.500 Kč. U každé platby je potřeba do sdělení pro příjemce napsat příjmení žáka za kterého je platba provedena!!!

V.S. pro platbu členských příspěvků je 0011.

V.S. pro platbu elektronické známky na kalendářní rok je 0012. Musí jí mít zaplacenou každý člen klubu.

V.S. pro platbu startovného je 0013. Platí jen pro závodníky.

V.S pro platbu za soustředění je 0014.

Variabilní symboly plateb byli na našem webu www.shotokan.cz aktualizovány.

4. Elektronická známka

Pro registraci dětí a členů do svazu JKA ČR, pro zapsání členů do databáze na zkoušky a na závody, musíte mít do konce ledna zaplacenou známku á 300 Kč. Platbu prosím proveďte opět na klubové konto 468 637 349/0800 pod v.s. 0012. Do sdělení pro příjemce je potřeba opět napsat příjmení člena za kterého je platba prováděna.

5. Termíny akcí.

V kalendáři máte všechny akce klubu pro nadcházející rok. Je možné že některé termíny v druhé části po prázdninách se budou ještě upravovat, bo budou kolidovat s jinými akcemi. Ale základ už zůstane stejný. Letos bohužel nemůžeme pořádat velikonoční soustředění, protože v hotelu Panorama jsou ubytováni judisté z celé Evropy. Protože nemá význam jet jen na víkend, dohodnul jsem termín na druhý květnový svátek který vyjde na pondělí.

Kategorie: Aktuality